X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
ف مثل فوتبال
1386/01/09
معرفی ستارگان فوتبال

حرکات انفجاری کریستیانو رونالدو در اولدترافورد از صحنه های بیادماندنی در برابر بولتون واندرز در آگوست 2003 آغاز شد.

ملی پوش پرتغالی خیلی زود یک معامله 12.24 میلیون پوندی امضا کرد.

مادریا محل تولد رونالدو بود. رونالدو زندگی حرفه ای خود را در ناسیونال آغاز کرد بود قبل از انتقال به بهترین تیم لیگ یعنی اسپورتینگ.

او می رفت که 25 نمایش را در طول فصل 03/2002 نشان دهد، به ثمر رساندن 3 گل؛ اما چیزهای مهم دیگری چشم های مامور اکتشاف یونایتد را به چنگ آورد کسی که برنامه های او را از نزدیک دنبال می کرد.

و بعد از دیدن او و در راس آن نمایش خیره کننده او با یک گل در بازی دوستانه قبل از فصل یونایتد با اسپورتینگ، سر الکس فرگوسن تصمیم گرفت تا او را منتقل کند.

رییس فاش کرد: "بعد از انکه ما با اسپورتینگ بازی کردیم بازیکن ها در رختکن مرتبا درباره رونالدو صحبت می کردند"

" و در هواپیما یی که از مسابقه برمی گشتیم آنها من را وادار کردند تا با او قرارداد ببندم، چیزی که نشان می دهد آنها چه ارزشی برای او قائل شده اند."

به دنبال نخستین درخشش خیره کننده او برای قرمزها، رونالدو بیشتر از 39 بازی در مدت فصل 04/2003 انجام داد، زدن 8 گل که شامل زدن اولین گل برای یونایتد در فینال جام حذفی در برابر میلوال را نیز می توان اشاره کرد.

او همچنین در پایان اولین فصلش عنوان آقای بازیکن رام نشده را بدست آورد.

 رونالدو، بازیکن تازه وارد تیم ملی پرتغال، به طور مشابه به موفقیت هایی در سطح بین المللی دست یافت و یکی از بازیکنان موفق یورو 2004 بود اگرچه خودش را در شکست بازی فینال در برابر یونان که یک پیروزی مهیج را از کشور میزبان ربود، پیدا کرد.

فصل 05/2004 نیز دیده شد بال قرمزها با برنامه خویش که به زدوخورد بازی انگلیسیها عادت کرده بود ، در حال پیشرفت بود و بسیاری از کارشناسان پیشرفت و به کامل شدن او را بیان کردند.

با وجود اینکه در پایان فصل قهرمانی دست نیافت، اما مهارت رونالدو در دریبل و

سرعت او اولدترافورد را با صحنه های زیادی از هیجانی در طول فصل جاودانه کرد.


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 130784