X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
ف مثل فوتبال
1386/06/05
بایرن مونیخ سه بازی ده گل زده

این پست رو به خاطر پسر عمه گلم فرخ گذاشتم که مثل خودم عاشق بایرنه

بایرن مونیخ ، سه بازی ده گل زده !

آلمان - بوندس لیگا
یوفا نیوز: بایرن مونیخ در سومین بازی فصل جدید رقابت های بوندس لیگا به سومین پیروزی خود دست یافت. آن ها هانوفر را همچون هانزاروستوک و وردربرمن با گل‌های زیاد از پیش رو برداشتند.

به گزارش یوفا: هاشمیان که همراه به هم تیمی‌هایش به مونیخ رفته بود، در تمام طول بازی روی نیمکت ذخیره‌ها نشسته بود و فرصت بازی برابر تیم گذشته‌اش را نیافت.

بایرن دیدار عصر شنبه را با گل‌ های لوکاتونی، فان بومل و هلیل آلتین توپ به سود خود به پایان برد. میروسلاو کلوزه مهاجم بایرن در این دیدار به دلیل آسیب دیدگی حضور نداشت.

اوتمار هیتسفلد، سرمربی بایرن مونیخ در نشست خبری پایان بازی، گفت: "نیمه‌ نخست بازی کاری دشوار پیش رو داشتیم. ما با فشار زیاد روبه جلو بازی کردیم و با این وجود در کارهای دفاعی هم سازمان دهی شده ایستادگی کردیم.

دمیکلیس و لوسیو بسیار متمرکز عمل کردند، لل هم این ‌گونه بود. لام و زی روبرتو هم بازی قدرتمندانه‌ای داشتند. سازماندهی خوبمان پایه‌ای شد تا رو به جلو بازی کنیم.

گل نخست لوکاتونی روی یک عالی به ثمر رسید. در 45 دقیقه دوم برتری ما بسیار زیاد بود. ما توپ را خوب به گردش درآوردیم و از برتری نفراتمان استفاده بردیم. دوندگی ریبری بسیار جنون‌آمیز بود.

ساندرو واگنر هم امیدوار کننده بود، او به خوبی حرکت می‌کرد و همیشه در جریان بازی بود. زمانی که تونی ناچار شد زمین بازی را ترک کند. هیچ وقفه‌ای در جریان بازی ما احساس نشد. عالی است که یک بازیکن آماتور می‌تواند این طور عمل کند. عملکرد او برایمان خوشحال کننده بود.


دیتر هکینگ سرمربی هانوفر هم در این نشست خبری گفت: "برتری بایرن در این بازی بارز و نمایان بود. پس از اخراج ما دیگر دفاع آنچنانی به نمایش نگذاشتیم. خوب است که ما تنها سه گل دریافت کردیم.

از نیمه نخست بسیار ناراحت هستم. چون یک اخراجی داشتیم و در یک ضد حمله از حریف عقب افتادیم. یک چنین اتفاقی برابر بایرن مونیخ هرگز نباید رخ بدهد.

ما به دست خودمان باعث تضعیف قوایمان شدیم. از بازیکن با تجربه‌ای همانند آلتین لالا چنین اشتباهی نباید سر می‌زد. انتظار بیشتری از این بازی داشتیم، اما بایرن به وضوح تیم بهتری بود. باید هر چه زودتر این بازی را فراموش کنیم."

اینم یه عکس قشنگ از Alianz Arena

 

Your Image Thumbnail  کلیک کنید
 


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 130784