X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
ف مثل فوتبال
1386/11/19
قاسمپور برکنار شد

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برکنار شد

 

ابراهیم قاسم‌پوراز سرمربیگری تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برکنار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی دانشجویان ایران (ایسنا)، پس از شکست یک بر صفر صنعت نفت آبادان در دیدار مقابل پگاه گیلان، نشست اضطراری هیات مدیره باشگاه صنعت نفت تشکیل شد و ابراهیم قاسم‌پور از سمت سرمربیگری تیم نفت آبادان کنار گذاشته شد.

اسناوندی مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در جلسه امروز کارنامه عملکرد قاسم‌پور در تیم را بررسی کردیم و نتایج به خوبی نشان می‌داد که این مربی در انجام وظایفش در تیم صنعت نفت موفق نبوده است به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا قاسم‌پور را برکنار کنیم.

وی افزود: روز شنبه جلسه‌ای در محل باشگاه صنعت نفت تشکیل می‌شود تا جایگزین قاسم‌پور را معرفی کنیم.

وی افزود: با توجه به آنکه از نظر زمان فرصتی نداریم، یک گزینه‌ی داخلی را به عنوان جانشین قاسم‌پور انتخاب خواهیم کرد.

سخنان یکی از اعضای هیئت مدیره نفت آبادان: مهمترین مشکل ما بدشانسی است. البته این نظر شخصی من است اما، ما به اندازه‌ی تمامی بازی‌هایمان در لیگ برتر بدشانس بوده‌ایم در دیدار مقابل پگاه نیز فرصت‌های بسیاری را از دست دادیم و هر چه حمله کردیم هیچ کدام از توپ‌هایمان وارد دروازه نشد و حتی تیر دروازه نیز مانع گلزنی بازیکنان صنعت نفت شد.

یزدان‌پناه در پایان گفت: با این حال اطمینان دارم که صنعت نفت در لیگ برتر می‌ماند چرا که 14 بازی دیگر مانده است و ما تلاش می‌کنیم تا شرایط به گونه‌ای فراهم شود که تیم ما در لیگ باقی بماند.


این هم یه عکس از ایمان مبعلی که آقای ایمان خواستند:

 

u62j2tii3wyv50a9knin.jpg


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 130784